Yabancı dizi izle

Yabancı diziler

Yabancı dizi izle, yabancı diziler, yabancı dizi seyret,dizi izle,dizi seyret, internetten dizi izle
Vis a Vis

Vis a Vis

hemen izle!
Bu ay popüler
La casa de papel

La casa de papel

hemen izle!
Bu ay popüler
Altered Carbon

Altered Carbon

hemen izle!
Bu ay popüler
Lost in Space

Lost in Space

hemen izle!
Bu ay popüler
Arrow izle, Arrow yabancı dizi izle - Dizimag
Arrow
Arrow
Arrow Oyuncuları
Arrow

Arrow

(2012)

IMDB: 8.2

9.3 / 10 (3621 oy)
Arrow
6. sezon gelecek mi gelecekse ne zaman,?

6. sezon ne zaman yayınlanacak

29 Mart 2017 21:13 -

gelicek gelicek onay aldı

30 Mart 2017 15:26 -

O değil de ellerinde flashback sahnesi kaldı mı ki 6.sezon için? 5 yıldır kayıptı Oliver Quenn. Ee bize 5 yıl flashback le anlattılar.Ayrıca Bratva zamanlarından kendisi de diyordu herkes 5 yıldır nerede olduğumu merak ediyor eve dönmem lazım diye. Gelsin 6.sezon da flashback ler bitmesin yeağv.

31 Mart 2017 10:56 -

Ben gelmez diye tahmin ediyorum. Son bölümün adından anlaşılıyor: Lian Yu. Oliver artık adadan kurtluyor ayrıca farkettiyseniz dizinin izlenme oranı düşüyor. O yüzden gelmez diye tahmin ediyorum…

20 Mayıs 2017 16:52 -

6. sezon için onayı geçtiğimiz aylarda netleştiren yapım The CW kanalındaki yerini korumayı başarıyor. Son derece istikrarlı bir şekilde izlenimlerini yükselten dizi 6. sezonuna Ekim 2017‘de başlayacak. Her sezon finalinde heyecanın en doruk noktasında sezonu noktalayan yapımın en can alıcı taktiklerinden biri de bu olsa gerek diye açıklama yapılmış.

31 Mayıs 2017 21:42 -

ne
ne ne masıl yalaqvfAİHANFIşjwerh5a<3e

17 Haziran 2017 15:16 -

6.sezon onayı aldı ama keşke 5.sezonda güzel bir şekilde bitirselerdi arka sokaklara dönmeye başladı

28 Haziran 2017 17:18 -

Cevap yazmak için üye olmanız gerekmektedir.