Yabancı dizi izle

Yabancı diziler

Yabancı dizi izle, yabancı diziler, yabancı dizi seyret,dizi izle,dizi seyret, internetten dizi izle
Vis a Vis

Vis a Vis

hemen izle!
Bu ay popüler
La casa de papel

La casa de papel

hemen izle!
Bu ay popüler
Altered Carbon

Altered Carbon

hemen izle!
Bu ay popüler
Lost in Space

Lost in Space

hemen izle!
Bu ay popüler
House M.D. izle, House M.D. yabancı dizi izle - Dizimag
House M.D.
House M.D.

28

House M.D. Oyuncuları
House M.D.

House M.D.

(2004)

IMDB: 8.9

9.5 / 10 (757 oy)
House M.D.
House M.D. izlenmeli mi?

İzlediğim o kadar dizi arasında ilk sırayı hiç şüphesiz House M.D. alır. Gerçekten her bölümü ayrı başyapıt. Kötü eleştiren yorumlara aldırmayın. Bu dizinin her sezonunu ayrı ayrı 3 kere bitirmişimdir. Arada sıkıntıdan açıp bi bölüm izlerim rastgele. Kesinlikle izlemeli, Hugh Laurie’yi de araştırmalı, şarkılarını dinlemelisiniz :) İyi seyirler.

21 Haziran 2015 04:02 -

katılıyorum

22 Haziran 2015 00:32 -

şu ana kadar bir sürü dizi izlememe lazım hiçbir dizi bende bu etkiyi bırakmamıştı hugh laurienin oyunculuğu zaten efsane bu diziyi ölmeden önce izlemeniz şart bence

23 Haziran 2015 20:36 -

4 tane yabancı dizi bitirdim game of thrones the mentalist the walking dead ve dr house aralarında en beğendiğim ve yeniden izlemeye başladığım budur DR HOUSE M.D

27 Haziran 2015 09:38 -

İzlenmeli izlemeyen kaybeder *-*

05 Temmuz 2015 16:14 -

Şu postu gören ve okuyan arkadaşlar,forum kısmını kapatın ve 1.sezon 1.bölüme doğru yönelin.Eğer ilk sezonu bitirip sıkıldıysanız izlemeye devam edin.Dizi git gide iyi oluyor ve finali hüzün değil,tam tersine çok harika.House tam bir başyapıt,gidip izleyin hemen :D

08 Ağustos 2015 18:15 -

Sırf adamın mavi gözleri için bile izlenebilir harika bir dizi hemen başlayın

17 Ağustos 2015 01:52 -

sizi dinliorm ve diziye başlıyorum.. :D

13 Kasım 2015 01:35 -

Kesinlikle izlemelisiniz üçüncü kez başlıyorum.

26 Ocak 2016 10:23 -

Beni pek sarmadı açıkçası. İlk sezondan sonra izlemedim.

15 Mayıs 2016 16:04 -

House M.D tıpa ilgili olan bir insan için mükemmel ötesi ve hiç şüphesiz izlenmesi gereken bir dizidir. Tıpa pek ilgili olmayanlar içinse çok güzel bir dizidir.

15 Ağustos 2016 19:50 -

yorumlardan sonra merakım iyice arttı hemen başlıyorum :)

26 Kasım 2016 19:44 -

Arkadaşlar başrol oyuncusu bir doktor olduğu için bu diziyi sadece bir hastane dizisi olarak sınırlandırmayın lütfen. Dr. House inanılmaz gözlem yeteneğine sahip çok zeki ve sosyopat bir insandır. Bu dizide insan ilişkilerinin duygu ve düşüncelerinin nedenleri ve sonuçlarını yani neticede “insan” makinesinin nasıl işlediğini hem mekanik hem fizyolojik hem de sosyal açılardan onun gözüyle inceleme fırsatı buluyoruz. Bence tek kelimeyle inanılmaz bir dizi.

20 Şubat 2017 14:57 -

MD House bütün sezonlarını sıkılmadan 3 kere izlediğim nadir dizilerden biridir . Üye olduğum bütün dizi sitelerinde favorilerim arasında yer alır çünkü bilirim ki ; tekrar en basından izlemeye başlayacağım .. Dizi sona ereli kaç sene olmasına rağmen hala kıyaslamalar yapılmaya çalışılıyor .. Bu bıle dızının kalıtesını göstermeye yeter ...  Hugh Laurie bu dizideki Dr. Gregory House rolüyle 2006 ve 2007 yılında iki kez Altın Küre ödülü kazanmıştır.Diziyi yayınlandığı süre boyunca 82 milyon kişi izlemiştir.Dizi, 2008 yılında dünyada en çok izlenen televizyon programı olmuştur.Yayınlandığı süre boyunca 66 farklı ülkede ekranda yer almıştır.Ayrıca House dizi boyunca Amerikan aksanıyla konuşmuştur. Şaşırtıcı olan ise Hugh Laurie’nin aslında bir Britanyalı olması.Dızıye hastane dızısı dusuncesı ıle başlamayın ... Çünkü çok ötesinde bir dizi ... Sözlerime House’un meşhur sözü ile son vermek istiyorum : ‘’ Everybody lies ! ‘’ ;) iyi seyirler ...

30 Kasım 2017 19:52 -

Cevap yazmak için üye olmanız gerekmektedir.